Slide item 2
Slide item 3
Slide item 4
Slide item 5
Slide item 6

تولید و عرضه کرم کالاندولا

تولید و عرضه کرم کالاندولاکرم کالاندولا بر پایه عصاره گیاهی شامل عصاره کالاندولا + گل همیشه بهار + عصاره زرد چوبه غنی شده با ویتامین A,D همراه با زینک اکساید و اوره و اسرین و آلوئه ورا در وزن های 50 و 15 گرمی در این شرکت تولید و عرضه گردیده است.

این محصول بر اساس عصاره گیاهان با کیفیت بالا فرموله و تولید شده که عصاره گیاهان استفاده شده دارای کیفیت بالا بوده و بر میزان اثرگذاری محصول افزوده است .

از دیگر ویژگی های این محصول فاقد پارابن بودن است . پارابن یکی از پرکاربردترین دسته مواد نگه دارنده میباشد که به دلیل خواص آنتی باکتریال و قیمت ارزان در اکثر محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده میشود.

این مواد همراه با محصولات آرایشی و بهداشتی به عمق پوست و مو نفوذ کرده و اثرات مخرب خود را در انتهای لایه های زیرین پوست بر جا میگذارد که محصولات این شرکت فاقد پارابن میباشد.

درباره ما

شرکت پالیز ویونا در سال 1391  به منظور بازرگانی کالاهای بهداشتی و مکملهای دارویی و غذایی تاسیس گردید . با تلاش متدوام درحفظ ارزشهایی چون صداقت ، کیفیت در عرضه خدمات ،توجه به نیازمشتریان و پیروی ازمعیارهای مشتری مداری باعث شد تا شرکت پالیز ویونا تنها پس از گذشت دوره ای کوتاه از آغاز فعالیت خود در مسیر فعالیت های معتبر و شناخته شده در میان صنف خود گردد .

اهم اهداف

اهم اهداف ( خط مشی )

  • یادگیری و نوگرایی مستمر
  • خلق فرهنگ مشتری محور
  • پیشگام بودن در بازار با عرضه محصولات جدید و با کیفیت عالی
  • حرکت در بستر خود گرایی و دانایی محوری
  • ارتقاء توانمندی دانش و مهارت کارکنان

تماس با ما

 خ شهید بهشتی خیابان اندیشه خیابان اندیشه یکم پلاک 37 واحد 13

0218843690902188414023

info@palizvuna.com

 

مپ آدرس