لوسیون تالک بدن کودک

معرفی لوسیون تالک بدن کودک هربادیکو:

لوسیون تالک بدن ( تالک مایع ) هربادیکو Herbadico با فرمولاسیون منحصر به فرد که حاوی عصاره گیاهانی مانند گل بابونه ، گل کالاندولا ، پودر برگ آلوئه ورا و غنی شده با ویتامین B5 و زینک اکساید می باشد . ویتامین B5 به دلیل قدرت نفوذ پذیری بالایی که در پوست دارد به حفظ رطوبت پوست و کاهش احساس سوزش پوست کمک می کند که در نتیجه باعث شادابی و طراوت پوست می شود. زینک اکساید موجود در این لوسیون به کاهش التهابات پوستی و محافظت از پوست در برابر آسیب ها کمک  می کند.

کودکان به دلیل کامل نشدن غدد چربی بدنشان، مستعد التهابات پوستی و خشکی پوست هستند. علاوه براین ، استفاده از پوشک ، لباسهای نامناسب و شرایط بد آب و هوایی میتواند باعث تشدید التهابات پوستی شود .

لوسیون تالک هربادیکو حاوی ترکیبات گیاهی رطوبت رسان و التیام بخش برای پوست می باشد که به لحاظ استفاده از ترکیبات گیاهی مناسب برای انواع پوست ها حتی حساس ترین پوست ها مورد استفاده قرار می گیرد.

لوسیون تالک هربادیکو با قدرت جذب سریع ، خواص ضد حساسیتی و ضد التهابی خود به آرامش کودکان و آسودگی خاطر مادران کمک می کند.

به منظور جلوگیری از التهابات و عرق سوز شدن  پوست هنگام ورزش به نوجوانان استفاده از این محصول توصیه میگردد.

موارد مصرف :

1- کنترل علائم حساسیت و تحریکات پوستی ، همچنین کاهش خارش و قرمزی آن

2- پیشگیری از خشکی پوست ، خصوصا در نواحی چین دار

3- درمان سوختگی ، التیام بخش و لطیف کننده پوست

4- پیشگیری از عرق سوز شدن پوست

موارد منع مصرف:

از  تماس با چشم ، پلک ، لب و بینی کودک پرهیز شود. در صورت تماس لوسیون با چشم ، پلک ، لب و بینی بلافاصله آن را با آب بشویید.

لوسیون تالک بدن کودک

درباره ما

شرکت پالیز ویونا در سال 1391  به منظور بازرگانی کالاهای بهداشتی و مکملهای دارویی و غذایی تاسیس گردید . با تلاش متدوام درحفظ ارزشهایی چون صداقت ، کیفیت در عرضه خدمات ،توجه به نیازمشتریان و پیروی ازمعیارهای مشتری مداری باعث شد تا شرکت پالیز ویونا تنها پس از گذشت دوره ای کوتاه از آغاز فعالیت خود در مسیر فعالیت های معتبر و شناخته شده در میان صنف خود گردد .

اهم اهداف

خط مشی

  • یادگیری و نوگرایی مستمر
  • خلق فرهنگ مشتری محور
  • پیشگام بودن در بازار با عرضه محصولات جدید و با کیفیت عالی
  • حرکت در بستر خود گرایی و دانایی محوری
  • ارتقاء توانمندی دانش و مهارت کارکنان

تماس با ما

 خ شهید بهشتی خیابان اندیشه خیابان اندیشه یکم پلاک 37 واحد 13

0218843690902188414023

info@palizvuna.com

 

مپ آدرس