درباره ما

شرکت پالیز ویونا شرکتی دانش محور در سال 1391 به منظور تولید و عرضه کالاهای بهداشتی کرم و مکملهای دارویی و غذایی تاسیس گردید. با تلاش متدوام درحفظ ارزشهایی چون صداقت، کیفیت در عرضه خدمات ،توجه به نیاز مشتریان و پیروی از معیارهای مشتری مداری باعث شد تا شرکت پالیز ویونا تنها پس از گذشت دوره ای کوتاه از آغاز فعالیت در میان صنف خود معتبر و شناخته شده گردد.

پالیز ویونا همواره به برخورداری از کادر خلاق و مجرب و با انگیزه بالیده است و با تکیه بر درایت وتلاش خستگی ناپذیر، این سرمایه های انسانی ارزشمند در راستای نیل به اولویت نخستین خود یعنی تولید و بازرگانی کالاهای دارویی و بهداشتی و رساندن کالاهایی در حوزه بهداشت و سلامت تلاش می نماید .

از جمله شاخصه های بارز مجموعه پالیز ویونا فروش سالم با پیروی از موازین اصولی، ارئه خدمات پس از فروش با رعایت اولین شرط مشتری مداری یعنی ارجح شمردن نیاز و حقوق مشتری می باشد.

تولید و ارایه کلیه محصولات شرکت پالیز ویونا با بالاترین سطح استاندارد و تحت نظر پزشکان و متخصصان و دارو سازان و کارشناسان صورت می پذیرد.

درباره ما

شرکت پالیز ویونا در سال 1391  به منظور بازرگانی کالاهای بهداشتی و مکملهای دارویی و غذایی تاسیس گردید . با تلاش متدوام درحفظ ارزشهایی چون صداقت ، کیفیت در عرضه خدمات ،توجه به نیازمشتریان و پیروی ازمعیارهای مشتری مداری باعث شد تا شرکت پالیز ویونا تنها پس از گذشت دوره ای کوتاه از آغاز فعالیت خود در مسیر فعالیت های معتبر و شناخته شده در میان صنف خود گردد .

اهم اهداف

خط مشی

  • یادگیری و نوگرایی مستمر
  • خلق فرهنگ مشتری محور
  • پیشگام بودن در بازار با عرضه محصولات جدید و با کیفیت عالی
  • حرکت در بستر خود گرایی و دانایی محوری
  • ارتقاء توانمندی دانش و مهارت کارکنان

تماس با ما

 خ شهید بهشتی خیابان اندیشه خیابان اندیشه یکم پلاک 37 واحد 13

0218843690902188414023

info@palizvuna.com

 

مپ آدرس